Обмін або повернення товару в інтернет-магазині JomaSport.com.ua

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів", ми приймаємо товар до поверненню або обміну невикористаних, без видимих ​​ознак його використання або носіння, зі збереженням всіх споживчих властивостей, і тільки при наявності фабричної упаковки, цінників і ярликів.

Слід звернути увагу на перелік товарів, які не підлягають поверненню та обміну: натільна білизна; шкарпетки; рукавички вироби з пера і пуху - пуховики.

У разі обміну або повернення, клієнт оплачує вартість доставки товару за адресою повернення!

Ви маєте право відмовитися від товару в момент доставки, якщо він з яких-небудь причин не підходить. В цьому випадку Вам необхідно оплатити послуги доставки.

Обмін і повернення товару, придбаного в м Чернігів, здійснюється тільки в нашому магазині. При поверненні товару, проданого без урахування доставки, з покупця вираховується сума за послуги доставки.

Обмін або повернення товару по Україні здійснюється за допомогою кур'єрських служб "Автолюкс", "Нова Пошта", "Інтайм". Оплата послуг автоперевізників в даному випадку здійснюється за рахунок клієнта, за винятком випадків обміну або повернення товару з вини співробітників нашого магазину. Після отримання товару, ми повертаємо Вам гроші на номер карти або за безготівковим розрахунком.


Гарантія

На всі товари, придбані в нашому магазині, поширюється офіційна гарантія виробника.