Способи доставки:

 

Доставка по Україні.

   Відправлення здійснюється будь-яким транспортним агентством, термінал якого є у Вашому населеному пункті. Якість послуг (швидкість пересилання, вартість, цілісність посилки та т. і.) не у всіх транспортних операторів однакова.

   Якщо вас цікавить оплата замовлення після отримання - цю функцію давно впровадили такі компанії, як «Укрпошта», «Автолюкс», «Нова пошта» та «Ін-тайм». При доставці з оплатою після отримання, незалежно від суми замовлення, оплата послуг транспортної компанії - за рахунок одержувача.

 

Способи оплати.

 

   Після того, як Ви оформили замовлення, наш менеджер зв'яжеться з Вами, підтвердить наявність обраного товару і допоможе обрати зручний Вам спосіб оплати. Не переказуйте гроші без підтвердження, оскільки представлені на сайті товари іноді можуть бути тимчасово недоступні для отримання.

 

   Оплату можна здійснити наступними способами:

 

• - Готівковий розрахунок при самовивозі по попередньо зробленому замовленню і домовленості.

 

• Оплата на картку ПриватБанку.

Для того, щоб оплатити замовлення, Вам необхідно через систему Приват24, в будь-якому відділення ПриватБанку, в касі або через термінал, поповнити картковий рахунок, номер якого Ви отримаєте при оформленні замовлення в листі-підтвердженні або СМС повідомленням. При отриманні замовлення, клієнт додатково оплачує вартість доставки товару (крім акції "Безкоштовна доставка") за тарифом транспортної компанії. Посилка страхується на повну вартість.

• Оплата замовлення при отриманні товару на складі транспортної компанії.

Оплата замовлення при отриманні можлива тільки по території України! В цьому випадку ви можете приміряти і перевірити товар до повного розрахунку за нього. У випадку оплати замовлення при отриманні, клієнт додатково оплачує вартість доставки товару і переказу грошей за нього за тарифом транспортної компанії. Посилка страхується на повну вартість. У разі відмови від замовлення, клієнт зобов'язується оплатити всі транспортні витрати!

 

• Безготівковим перекладом на наш банківський рахунок (вид платежу - «за спортивне спорядження»).

Всі реквізити для оплати Ви отримаєте при оформленні замовлення в листі-підтвердженні.

• - Кредитною картою через систему LiqPay (www.liqpay.com) (тимчасово відключений).

 

• - Webmoney (тимчасово недоступно), PayPal (тимчасово недоступно).